З’явилися ознаки інтеграції Росією ЛДНР

Цікаві і, якщо ми не помиляємося, по-своєму дуже тривожні повідомлення сьогодні вранці з’явилися від жителів окупованих територій на Донбасі:

«А що в Горлівці з міськими телефонами? Не можу знайомому на міський з мобіли додзвонитися, робот відповідає “напрямок перевантаження” ».

“Донецьк. Київський р-н. Під провайдером Matrix з учора НЕ Працюють звічні торрент. Траффік Пішов крізь московію ».

«ТП матрикс залізла в роутер і виправила в налаштуваннях dhcp роздаються DNS сервера на ліві».

«Відключити tr-069 якнайшвидше!», «Відключити TR069 в меню і CWMP!»

«Ну да, МГБ ДНР получит цікавий список КЛІЄНТІВ матриксу, Які вімкнулі tr069 и swmp» – «У мене від вашого Емгебе Вже голова болить» …

Не будучи великими фахівцями в IT-технологіях, ризикнемо припустити, що Росія почала перемикати на себе Інтернет-трафік ЛДНР.

По-перше, це може бути ще один крок (згадаймо визнання так званих документів ЛДНР), що підтверджує, що Москва не має наміру «повертати» Україні і населення, і території, і «націоналізовані» підприємства, незважаючи на те, що останні закриваються з- за неможливості організувати на них виробничі процеси.

По-друге, технічна «перекомутація» інформаційного поля Донбасу в російське зробить «ватників» Донбасу ще більш підконтрольними кремлівської пропаганди.

По-третє. На жаль, це може сильно нашкодити армії українських патріотів на окупованій території, які зараз, завдяки відносно вільному Інтернету, повідомляють всьому світу про реальний стан в «республіках» і про бойовий активності терористів. Адже Росія, як відомо, впевнено рухається до китайської версії тотального контролю над Інтернетом. У підсумку російські зможуть як перекрити канали витоку інформації, так і обчислити українських патріотів …

Одна надія, що росіяни – не китайці, для них це занадто складне завдання.

Источник: rpl