Як донецькі автомобілісти можуть продовжити життя свого авто | УКРАЇНСЬКИЙ ДОНБАС

Як донецькі автомобілісти можуть продовжити життя свого авто

Сьогодні переважно усі донецькі автомобілісти змушені економити на обслуговування автомобілів.Мабуть, кожен водій знає, якими катастрофічними для внутрішніх деталей багатьох агрегатів автомобіля є наслідки використання нафтового палива. Це відстоювання органічного мулу і води в бензобаку при використанні неякісного палива або заправці із забруднених резервуарів АЗС Донецької області. Це і прискорене коксування форсунки-розпилювача, кілець поршнів і самих поршнів, утворення нагарів на свічках. Все це, хімічно і фізично, стане неможливим при використанні етанолу. Сьогодні бензин із вмістом біоетанолу міцно закріпився на АЗС нашого рідного Донецького краю. Про це повідомляє сайт УКРАЇНСЬКИЙ БІОЕТАНОЛ.

В Україні виробляється суміш Е95-40 (по вітчизняній класифікації це означає, що суміш складається з бензину і біоетанолу, який складає 30–40%).

Отже, як продовжити життя вашому автомобілю? Переваги біопалива:

а) Збільшення ресурсу серця автомобіля двигун не перегрівається під час сильної (плюсової) температури і міських пробок; моторне мастило не буде окислюватися і губити свої властивості; етанол має меншу теплопровідність, тому камера згорання циліндрів випускні клапани циліндрів й інші частини двигуна працюватимуть у більш сприятливих умовах; відсутній ризик прогорання випускних клапанів; етанол має меншу швидкість згорання, тиск при згоранні в циліндрах росте повільніше, чим при горінні бензинів, що зменшує миттєве навантаження на поршні та інші силові елементи двигуна; забезпечує стабільність роботи холостого ходу, збільшує крутний момент двигуна.

б) Не утворюється нагар, сажа, не засмічується паливна система – етанол підтримує паливну систему і форсунки в ідеальній чистоті, розчиняючи всі відкладення нафтового палива; економія засобів при періодичному чищенні паливної системи і заміні паливних форсунок.

в) Екологічність за рахунок того, що до складу бензину входить біоетанол, він на 30–40% екологічніший за звичайний. Викиди чадного газу в атмосферу складають всього 0,06% від загальної кількості відпрацьованих газів, що в 3 рази нижче, ніж при використанні традиційного бензину.

г) Може використовуватися на двигунах практично будь-якого ступеня стиснення: придатне для використання для двигунів всіх ступенів стиснення паливної суміші, працюючих на бензинах всіх марок: 76, 80, 92, 95, 98.

ґ) Відсутність детонації : спиртоповітряна суміш стійка до детонації, що дозволяє збільшити стискування і потужність двигуна, згорає вона при такій же температурі, краще випаровується, краще заповнює циліндр і згорає повністю.

г) Збільшує потужність двигуна: може використовуватися на двигунах з турбонаддувом – перехід живлення двигуна з бензину на етанол збільшує потужність і дає тільки високі результати для двигунів з великими об’ємами і турбонаддувом, оскільки при вільному згоранні етанолу з повітрям, суміш виробляє більше енергії за рахунок більшої кількості палива, яке може бути спалено (етанол згорає ефективніше бензину) і крім цього, етанол сильніше охолоджує камеру згорання, що забезпечує більш ощадний режим роботи таких двигунів.

е) Більш дешевший і безпечний: має більш високу, ніж бензин температуру кипіння, випаровування, значно меншу схильність вибуху при серйозних ДТП.

Сюди варто додати задоволення підвищених вимог споживачів пального, комфорт та здоров’я автомобіліста та його пасажирів, які не дихатимуть чадним газом, а за статистикою в Україні щорічно гине кілька людей у своєму автомобілі від отруєння чадним газом. Отож, біоетанол продовжує життя не тільки автомобілю, а й водієві і пасажирам.

Як розповів керівник ТОВ “Біотехтрейд”, яке спеціалізується на виробництві і реалізації відновлюваних джерел палива, Олександр Слободяник: «Біоетанол – більш дешевий, більш «чистий» продукт як для природи, так і для двигуна авто, проте, в нашій країні серед автомобілістів поки що, він великої популярності не має, це пов’язано, мабуть, з браком інформації. Адже біпаливо позитивно впливає на роботу автомобіля: воно не має шкідливих присадок, попереджує окислення моторного масла, поліпшує пускові властивості двигуна при низьких температурах: машина на такому паливі без проблем заводиться і при 30 градусах морозу. Загалом, внаслідок змащення рухомих деталей двигуна, який працює на біопаливі, міжремонтний термін його експлуатації збільшується приблизно на 50%. Правда перед початком використання біопалива потрібно прочистити всю паливну систему, включаючи бак».

ТАКОЖ ПОЧИТАЙТЕ ІНШІ НАДЗВИЧАЙНО ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

В Колумбии заработал секс-курорт в формате “все включено”

Блогеры становляться опаснее ИГИла и Гитлера

Почему мужчины не хотят встречаться с полными женщинами

Как снять головную боль за несколько минут?

Выбран самый красивый мужчина в мире

Самые безжалостные дети-убийцы в истории

85-летняя модель: “Больше еды я люблю только секс!”

Назван самый сексуальный холостяк земли

Ученые приблизились к победе над смертельной болезнью

Девушку заставили похудеть почти на 100 килограмм

Крупнейший секс-скандал в истории США

Как заработать на “лайках” в Instagram

18-летняя модель продала свою невинность на аукционе за 2,3 миллиона евро

“Это так ужасно”, – принц Чарльз о браке с принцессой Дианой

Как заработать миллион, весьма необычные способы

Росіянин змінив стать заради дружини-лесбіянки

Человек-синтол остался без «рук-базук»

Иранка сделала 50 пластических операций, чтобы выглядеть, как Анджелина Джоли но что-то пошло не так

Непрекращающаяся эрекция захватила ирландскую деревушку

Китайский школьник похвастался трупом обезглавленной им матери перед друзьями

Ревнивая жена жестоко наказала любовницу мужа, напихав ей между ног жгучий перец

Никто не идеален: знаменитости, имеющие изъяны тела (ФОТО)

Мужчина изнасиловал, а затем и убил свою 3-недельную дочь

прокоментуйте матеріал on "Як донецькі автомобілісти можуть продовжити життя свого авто"

коментувати

Your email address will not be published.


*