Війна на Донбасі підходить до фіналу

Зараз не спостерігається жодної ознаки того, що бойовики готуються до масштабного наступу, і відносне затишшя на Донбасі продовжиться ще якийсь час.

Про це заявив Святослав Стеценко. За словами військового експерта і голови об’єднання «Київський легіон», бойовики не ведуть підготовку до наступу, і суттєвого загострення найближчим часом не буде.

Експерт вважає, що ознакою ескалації конфлікту найчастіше називають створення ворожими силами наступальних груп військ, проте бойовики Донбасу поки не роблять таких спроб, і затишшя повинно зберігатися на окупованих територіях. Також Стеценко зазначив, що черговий відправлений на схід гумконвой з Росії теж не може свідчити про підготовку до масштабного наступу, оскільки його метою є планова поставка боєприпасів і спорядження бойовикам.

Що стосується нової угоди про розведення сторін на лінії зіткнення, зазначив Стеценко, складно давати якісь прогнози, адже в ситуації, що склалася, все буде залежати тільки від рішень однієї людини – президента Путіна. «Що у нього в голові, на жаль, мені невідомо», – зазначив експерт.+

politic.kiev.ua