Ватажок “ДНР” Олександр Захарченко став посміховиськом в Росії

Журналіст телеканалу «Дощ» Олександр Невзоров розповів, що ватажок донецьких терористів Олександр Захарченко став посміховиськом в Росії, причому це відбулося з «руки» Кремля.

Як пояснив журналіст, образ Захарченко в Росії вже давно не сприймається як щось героїчне, хоча спочатку так і було. Тепер же навіть у російській пресі, яка налаштована до бойовиків Донбасу лояльно, він перетворився на посміховисько, і сприймається швидше як «міський божевільний».

Як передає replyua.net з посиланням на інтерв’ю Невзорова, Захарченко став посміховиськом і з власної вини, а “русский мир” у цій битві програв “безславно й ганебно”. Його голослівні заяви, які з кожним разом «перескакують» з Києва на Вашингтон, вже не сприймаються всерйоз. Журналіст стверджує, що навіть якщо погортати прокремлівську пресу, можна виявити, що вся героїка Донбасу, яка старанно прокачувалася завдяки інтелектуальним силам колишніх радянських імперців, зійшла на немає.

«Київ він обіцяє за два тижні захопити, то Вашингтон. Друкує свої портрети скрізь, де тільки можна, включаючи презервативи і пляшки Pepsi», — наводить приклади Невзоров. На його думку, Донбас цілком може перетворитися на другу Придністров’ї, яка сьогодні уособлює брудну структуру з тоталітарним забороною думки, пластмасовими грошима і деморалізованим населенням.

Джерело: politic.kiev.ua |