Ватажки “ЛДНР” вважають блокаду початком незалежності “республік”

Ігор Плотницький, ватажок «ЛНР», заявив про те, що розцінює повну блокаду з боку української влади як «фактичне визнання незалежності республік», повідомляє сайт БАХМУТ СЬОГОДНІ.

«Після розпорядження Петра Порошенка про початок офіційної блокади Донбасу, він фактично від нас відмовився. Президент повинен був вийти і сказати своєму народу і народу «республік», що, мовляв, вибачте, ми вже не вважаємо вас своїми, і ви нам не потрібні, нам потрібні тільки ці території. З моменту, як український президент підписав це розпорядження, ми тепер вважаємо, що це і є фактичне визнання нашої незалежності», – підкреслив Плотницький. Олександр Захарченко, «колега» Плотницький, при цьому підкреслив, що «транспортну блокаду завжди оголошують тільки того, кого визнають».

Нагадаємо, що 15 березня РНБО заявив про офіційний початок транспортної блокади окупованих районів Донбасу. З 15 березня заборонена залізнична та автомобільна перевезення вантажів. З пропозицією повної блокади за кілька годин до рішення РНБО виступав Петро Порошенко.

Джерело: politic.kiev.ua