В Україні спростять контроль на кордоні

Уряд ухвалив рішення про внесення змін у Митний кодекс та деякі інші закони України, які зменшують кількість контролюючих органів на кордоні і спрощують процедури проведення контролю.

Повідомляє сайт УКРАЇНСЬКИЙ ДОНБАС з посланням на news.finance.ua.

“З метою оптимізації діяльності органів і служб, що здійснюють контрольні функції в пунктах пропуску через державний кордон України, Мінфін розробив законопроекти щодо реформування системи екологічного та радіологічного контролю в пунктах пропуску”, – повідомили в міністерстві.

Законопроекти передбачають передачу функцій екологічного та радіологічного контролю в пунктах пропуску через держкордон органам Державної фіскальної служби і Державної прикордонної служби.

“Ухвалення законопроектів є важливим кроком в усуненні існуючих на законодавчому рівні бар’єрів для реалізації системи «єдине вікно» і створює умови для впровадження європейських стандартів процедур проведення державних видів контролю під час здійснення зовнішньоекономічних операцій”, – вважають у Мінфіні.

У відомстві впевнені, що буде зменшено час на проведення контрольних процедур на кордоні і спрощено їх проведення без ослаблення складової безпеки.

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ НA СAЙТІ UATOPINFO-ВСІ НOВИНИ УКРAЇНИ:

 Жінкa зaстряглa у вікні, кoли викидaлa свoї фекaлії під чaс пoбaчення

Дивні сексуaльні прaктики – збoчення чи прирoдa?

Мужчинa изнaсилoвaл, a зaтем и убил свoю 3-недельную дoчь

Ревнивaя женa жестoкo нaкaзaлa любoвницу мужa, нaпихaв ей между нoг жгучий перец

Стрілянинa в Лaс-Вегaсі: Стівен Пaддoк встaнoвив кaмери у гoтелі (ВІДЕO)