В Україні різко піднялися ціни на банани

В той час, як в Україні злітають ціни на масло, молоко і м’ясо, в магазинах дорожчають і банани. За минулий тиждень ці фрукти подорожчали на 14-15%.

Повідомляє сайт УКРАЇНСЬКИЙ ДОНБАС з посиланням на Сьогодні.

На даний момент трейдери пропонують банани великим оптом по 23-25 грн/кг залежно від умов угоди. Для порівняння, ще 17 листопада тижні ціни на цю продукцію на українському ринку не перевищували 22 грн/кг. В цілому, на сьогоднішній день банани в Україні коштують в середньому на 15% дорожче, ніж в кінці листопада 2016 року.

Зростання цін на банани в Україні продавці аргументують подорожчанням фруктів у закупівлі. Однак, за їхніми словами, висхідний ціновий тренд поки не позначився на попиті і темпи збуту бананів залишаються відносно стабільними.

При цьому за 10 місяців 2017 року Україну було завезено бананів на 113,6 млн доларів. Традиційно основними постачальниками бананів в Україну виступають:

  • Еквадор (62,7%);
  • Коста-Ріка (20,6%);
  • Колумбія (10,6%).

У вересні також було зафіксовано рекордне зростання імпорту бананів. За звітами митної статистики, у вересні 2017 року Україна імпортувала 15,6 тис. Тонн банана, що стало найбільшим показником для цього місяця за останні 4 роки. минуле різке подорожччання бананів було зафіксовано в травні 2017 року. Його експерти пояснювали сезонним фактором.

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ НA СAЙТІ UATOPINFO-ВСІ НOВИНИ УКРAЇНИ:

 Жінкa зaстряглa у вікні, кoли викидaлa свoї фекaлії під чaс пoбaчення

Дивні сексуaльні прaктики – збoчення чи прирoдa?

Мужчинa изнaсилoвaл, a зaтем и убил свoю 3-недельную дoчь

Ревнивaя женa жестoкo нaкaзaлa любoвницу мужa, нaпихaв ей между нoг жгучий перец

Стрілянинa в Лaс-Вегaсі: Стівен Пaддoк встaнoвив кaмери у гoтелі (ВІДЕO)