В Соледаре армейцы провели “урок немецкого” | УКРАЇНСЬКИЙ ДОНБАС

В Соледаре армейцы провели “урок немецкого”

Днями для учнів восьмих класів Соледарської середньої школи №13 відбувся незвичний урок. Замість їхнього вчителя урок німецької мови провів офіцер Спільного центру з контролю та координації питань припинення вогню та стабілізації лінії розмежування майор медичної служби Артем Беспаленко.

Діти з захопленням слухали розповідь офіцера про його співпрацю з медиками інших країн і про життя людей в Австрії та Німеччині, пише СОЛЕДАР СЬОГОДНІ з посиланням на Главное.

Під час розмови виникло чимало питань стосовно можливості потрапити на різноманітні мовні курси. Cпілкування відбувалось німецькою, адже Артем володіє нею досконало.

Соледарська середня школа №13 є навчальним закладом з поглибленим вивченням англійської. Проте, вчителі іноземних мов Марина Вуйкова та Катерина Козлова намагаються заохотити учнів до вивчення і інших європейських мов. На думку освітян, це не лише сприяє загальному розвитку дітей, але й допоможе маленьким соледарцям у майбутньому.

– Нам дуже приємно, що військові нам допомагають, – наголосила директор школи Галина Смага. – Це мотивує наших учнів до більш якісного вивчення предметів і піднімає авторитет Збройних Сил України, демонструючи широкий світогляд офіцерів.

До речі, в планах вчителів цієї школи провести такий собі педагогічний експеримент. Щоб діти більш якісно засвоювали іноземні мови, проводити певну кількість уроків англійською, німецькою чи французькою мовою.

прокоментуйте матеріал on "В Соледаре армейцы провели “урок немецкого”"

коментувати

Your email address will not be published.


*