В Соледаре армейцы провели “урок немецкого”

Днями для учнів восьмих класів Соледарської середньої школи №13 відбувся незвичний урок. Замість їхнього вчителя урок німецької мови провів офіцер Спільного центру з контролю та координації питань припинення вогню та стабілізації лінії розмежування майор медичної служби Артем Беспаленко.

Діти з захопленням слухали розповідь офіцера про його співпрацю з медиками інших країн і про життя людей в Австрії та Німеччині, пише СОЛЕДАР СЬОГОДНІ з посиланням на Главное.

Під час розмови виникло чимало питань стосовно можливості потрапити на різноманітні мовні курси. Cпілкування відбувалось німецькою, адже Артем володіє нею досконало.

Соледарська середня школа №13 є навчальним закладом з поглибленим вивченням англійської. Проте, вчителі іноземних мов Марина Вуйкова та Катерина Козлова намагаються заохотити учнів до вивчення і інших європейських мов. На думку освітян, це не лише сприяє загальному розвитку дітей, але й допоможе маленьким соледарцям у майбутньому.

– Нам дуже приємно, що військові нам допомагають, – наголосила директор школи Галина Смага. – Це мотивує наших учнів до більш якісного вивчення предметів і піднімає авторитет Збройних Сил України, демонструючи широкий світогляд офіцерів.

До речі, в планах вчителів цієї школи провести такий собі педагогічний експеримент. Щоб діти більш якісно засвоювали іноземні мови, проводити певну кількість уроків англійською, німецькою чи французькою мовою.