У Великоновосілківському районі обговорили надання волонтерської та благодійної допомоги

15 травня 2017 року під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Алчієва О.С. відбулося засідання районної ради з координації роботи щодо надання волонтерської та благодійної допомоги у Великоновосілківському районі. В засіданні взяли участь члени комісії, представники відділів, управлінь райдержадміністрації, Великоновосілківського райвійськкомату, районного центру зайнятості, управління Пенсійного фонду України в Великоновосілківському районі, КЗОЗ «Великоновосілківський районний центр первинної медико-санітарної допомоги», територіального центру соціального обслуговування та надання соціальних послуг Великоновосілківського району, міськрайонного управління у Великоновосілківському районі та м. Донецьку Головного управління Держгеокадастру у Донецькій області, районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Повідомляє сайт ВЕЛИКА НОВОСІЛКА СЬОГОДНІ.

На порядок денний було винесено та розглянуто актуальне питання щодо організації роботи спрямованої на ефективне вирішення проблем учасників антитерористичної операції, членів їх сімей та сімей члени яких загинули під час проведення антитерористичної операції.

В ході засідання кожен із присутніх прозвітував про заходи, які відбуваються у даному напрямку. Зокрема, щодо соціальної роботи з сім’ями мобілізованих, учасників антитерористичної операції, демобілізованих; медичне обслуговування учасників АТО; надання допомоги у працевлаштуванні, соціальній адаптації демобілізованих учасників антитерористичної операції; щодо пільг, які надаються учасникам АТО та про можливість оздоровлення в закладах санаторного типу, стану проведення компенсаційних виплат; виділення земельних ділянок учасникам АТО, тощо.

За результатами засідання прийнято рішення  призначити відповідальною особою за координацію роботи та забезпечення взаємодії з органами виконавчої влади, іншими державними органами та органами місцевого самоврядування у вирішенні нагальних питань учасників антитерористичної операції та членів їх родин  Барабаша Віктора Пантелійовича – завідувача сектору з питань цивільного захисту мобілізаційної та оборонної роботи райдержадміністрації.