У Покровську провели ярамарок вакансій для людей з інвалідністю

В рамках відзначення Міжнародного дня осіб з інвалідністю 30 листопада Покровським міським центром зайнятості Донецької області було проведено загальнообласний ярмарок вакансій для людей з інвалідністю.

Повідомляє сайт ПОКРОВСЬК СЬОГОДНІ з посиланням на orbita.dn.ua.

У заході взяли участь роботодавці, а саме: представник відділу освіти Покровської міської ради, Управління соціального захисту населення Покровської міської ради, Покровська філія ПАТ «Страхова компанія АСКО-ДОНБАС ПІВНІЧНИЙ», а також 25 осіб, які перебувають на обліку у центрі зайнятості.

«Служба зайнятості – сервісна установа, яка виконує важливу соціальну функцію, допомагаючи людям», – розпочала захід заступник директора Покровського міського центру зайнятості Наталія Воробйова.

Безробітні були проінформовані про стан ринку праці та послуги, які надаються службою зайнятості. Запрошені роботодавці розповіли про наявні вакансії та вимоги щодо претендентів.

По завершенню заходу усі бажаючі мали змогу особисто поспілкуватись з роботодавцями, та отримати вичерпні відповіді на всі питання, що виникли під час заходу.

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ НA СAЙТІ UATOPINFO-ВСІ НOВИНИ УКРAЇНИ:

 Жінкa зaстряглa у вікні, кoли викидaлa свoї фекaлії під чaс пoбaчення

Дивні сексуaльні прaктики – збoчення чи прирoдa?

Мужчинa изнaсилoвaл, a зaтем и убил свoю 3-недельную дoчь

Ревнивaя женa жестoкo нaкaзaлa любoвницу мужa, нaпихaв ей между нoг жгучий перец

Стрілянинa в Лaс-Вегaсі: Стівен Пaддoк встaнoвив кaмери у гoтелі (ВІДЕO)