У Маріуполі віддали останню шану полковнику СБУ

У Маріуполі на центральній алеї Старокримського кладовища відбулося прощання з вбитим терористами полковником Служби безпеки України Олександром Хараберюшом, об этом сообщает сайт Маріуполь Сьогодні.

Проводити Олександра в останню путь прийшли: керівництво Служби, його бойові побратими з різних управлінь СБУ та інших силових органів,  мешканці міста. «Ми зробимо все, щоб максимально швидко знайти вбивць, я впевнений, що загибель Олександра – справа рук терористів, боротьба проти яких стала справою його життя», ‒ зазначив у своїй промові Голова СБУ Василь Грицак.

Справа честі для колективу Служби надати родині Олександра всебічну підтримку. «Ми ніколи не полишаємо своїх у біді, турбота про майбутнє його доньок Вероніки та Олександри відтепер наша відповідальність», ‒ запевнив Василь Грицак.

Голова СБУ від імені Президента України вручив батьку Олександра орден «За мужність» І-го ступеня, яким посмертно нагороджено його сина.

Під час зустрічі з особовим складом Донецького управління Голова СБУ закликав співробітників стати ще згуртованішими після цієї трагедії. «Нас не залякати цим цинічним вбивством. Вже є певні «зачіпки». Борги потрібно віддати швидко і з відсотками, всі можливості для цього у нас є», ‒ наголосив Василь Грицак.

n_3086_66849513

Прес-центр СБ України