У “ДНР” взяли “суворий законопроект”

Влада «Донецької республіки» прийняла новий «законопроект», що забороняє куріння і розпивання спиртних напоїв на сходових майданчиках.

«Закон» вже вступив в силу, і, відповідно до нього, передбачені штрафи за вживання алкогольної продукції і за куріння в під’їздах житлових будинків. Крім того, Олександр Захарченко також обмежив продаж тютюнових виробів та алкогольної продукції. Зокрема, тепер на окупованих територіях не можна буде придбати спиртні напої на будь-яких спортивних заходах, заборонено продаж алкоголю з рук, а також у місцях, не призначених для торгівлі. Здійснювати продаж алкоголю на розлив можна буде тільки суб’єктам господарювання, які мають статус ресторанного господарства, тобто на розлив купити пиво чи інші напої можна буде тільки в місцях громадського харчування.

Повна заборона на продаж алкоголю буде діяти з 11 години вечора до 8 години ранку. Розпивати алкоголь і курити тепер заборонено в під’їздах, у місцях занять спортом, туризму і відпочинку, на дитячих майданчиках, в парках і скверах.

Источник: politic.kiev.ua