У ДНР розповіли, як допомагають Україні

Адміністрація президента РФ невдоволена пропагандою на територіях самопроголошених республік і дала нові вказівки керівникам ДНР і ЛНР, про це повідомляє сайт  ВЕЛИКА НОВОСІЛКА з посиланням на gazeta.ua.

Про це на сторінці у Facebook повідомив координатор “Інформаційного спротиву” Дмитро Тимчук.

“Терористам надійшла вказівка організувати активніше пропагандистське висвітлення так званої Гуманітарної програми за возз’єднання народу Донбасу. Програму підписали Захарченко та Плотницький 17 лютого. Вона спрямована на пропаганду ідей “русского мира” як декларація “допомоги мирному населенню, яке проживає в районах Донбасу, що тимчасово перебувають під контролем України”, – розповів Тимчук.

За цією програмою ДНР і ЛНР мають надавати населенню Донбасу на підконтрольних Україні територіях матеріальну й медичну допомогу. Місцеві ЗМІ поширюють інформацію про її надзвичайну популярність серед місцевих. А керівництво ДНР днями запустило гарячу телефонну лінію для охочих отримати “допомогу”.

Російське командування наказало “міністерству інформації” самопроголошеної республіки кинути всі сили на висвітлення кампанії “націоналізації” в пресі та місцевих ЗМІ. Уже готується серія телерепортажів із шахти ім. Засядька у Донецьку про негативне ставлення українського керівництва до шахтарів.