У “ДНР” населення змушують ставити підписи під петицією проти України

Самопроголошені влади «ДНР» продовжують збирати підписи під петицією, яку хочуть направити в ООН і ОБСЄ.

Відзначається, що проросійські терористи мають намір дискредитовать українські Збройні сили. За інформацією координатора групи «ІС» Дмитра Тимчука, бойовики ведуть підготовку над документом, в якому українських військових звинувачують у зриві виконання підписаних у Мінську угод. До того ж, терористи хочуть надати факти, що доводять «злочинні» дії ЗСУ по відношенню до мирного населення окупованих територій. Наказ про підготовку такого документа бандити отримали від кураторів з Кремля.

Щоб зібрати підписи в різних районах окупованій Донецької області, проросійськими бойовиками була організована робота так званих «прийомних» громадського руху «Донецька Республіка». Відзначається, що в цілому робота почалася приблизно 35 подібних прийомних.

Дмитро Тимчук також повідомив, що проросійські терористи зібрали приблизно 370 тисяч підписів, які розподілені в окремі томи. Станом на сьогоднішній день таких томів близько двох сотень. Більше того, додав Тимчук, всі особи, які поставили підписи під петицією, пройдуть перевірку на лояльність до української влади.

Джерело: politic.kiev.ua