Тернопільська область подбає про малий та середній бізнес | УКРАЇНСЬКИЙ ДОНБАС

Тернопільська область подбає про малий та середній бізнес

Тернопільщина – єдина область, де розроблено і прийнято першу регіональну Стратегію розвитку малого і середнього підприємництва на 2016-2020 роки.

Така інформація прозвучала на Міжнародному інвестиційному форумі «Тернопільщина Invest-2016»
Президент Фонду Східна Європа Віктор Лях.

За словами Віктора Ляха, «Фонд східна Європа» є виконавцем програми USAID «Лідерство в економічному врядуванні». Було представлено безліч цікавих ініціатив та ідей, що спрямовані для пришвидшення розвитку малого та середнього бізнесів, які так потрібні Україні у цей складний період. Найкращі ідеї не просто залишаться на папері, а й втіляться в реальність.

Стратегія розвитку малого і середнього підприємництва на 2016-2020 роки – це перша регіональна стратегія в Україні, яка відповідає європейським стандартам.
Як стверджує Віктор Лях, спільно з спеціалістами аналітичних центрів будуть визначатись пріоритетні напрями. Будуть озвучені ті кроки, які мають зробити і бізнес, і органи державної влади, щоб покращити ситуацію в регіоні».
Стратегія була створена не без підтримки Т ОДА, представників бізнес-об’єднань та громадськості за сприяння Програми USAID ЛЕВ”.

Очільник області Степан Барна переконаний, що розвиток малого і середнього підприємництва спроможний підняти економіку на новий рівень.

“Саме малий і середній бізнес здатний значно легше реагувати на будь-які зміни в економіці країни, – зазначив Степан Барна. – Тому ми першими виявили бажання щодо розроблення Стратегії розвитку підприємництва. Тернопільщина показала добрий приклад для інших областей, який варто наслідувати”.

прокоментуйте матеріал on "Тернопільська область подбає про малий та середній бізнес"

коментувати

Your email address will not be published.


*