«Тарифи на водопостачання мають буди економічно обґрунтованими» – Павло Жебрівський

Тарифи на водопостачання мають стати економічно обґрунтованими для того, щоб майбутні об’єднані територіальні громади не витрачали кошти на покриття різниці між реальною вартістю води та закладеною у тарифи. Про це заявив голова Донецької облдержадміністрації Павло Жебрівський на прес-конференції, присвяченій засіданню колегії ОДА.

Під час прес-конференції Павло Жебрівський зазначив, що у Донецькій області мають бути ліквідовані комунальні підприємства «Облтеплокомуненерго» та «Вода Донбасу». Область планує відновити та модернізувати матеріально-технічну базу підприємств та передати локальні мережі на баланс майбутніх об’єднаних територіальних громад. Проте, за словами Павла Жебрівського, міста ра райони мають вже у найближчий час підвищити тарифи на водопостачання для того, щоб постачання води перестало бути збитковим для громади.

Також Павло Жебрівський зауважив, що департаменту освіти надано доручення розробити комплексну програму з оптимізації, створення опорних шкіл та розвитку професійної технічної освіти за новими стандартами.

Окремо очільник області підкреслив важливість впровадження програми «український донецький куркуль». Він наголосив, що програма не розрахована на надання коштів вже працюючим підприємцям, а переслідує дещо інші цілі.

«Не буде «роздавання» коштів. Ми маємо створювати робочі місця, тому пріоритет мають активна молодь, учасники АТО та вимушено переміщені особи. Ми готові підтримувати їх не тільки надаючи гранти, але й через стажування», – заявив Павло Жебрівський.

Голова Донецької ОДА також підкреслив важливість подальшого виконання інфраструктурних проектів у всіх громадах області. Він зазначив, що органи місцевої влади мають приділяти більше уваги цьому питанню та активніше долучатись до відновлення області.

Департамент інформаційної та внутрішньої політики облдержадміністрації