Стало відомо, коли російські війська підуть з Донбасу

За твердженням воїна АТО і військового експерта Юрія Колесникова, зараз військове протистояння на Донбасі дійшло до моменту, коли проросійськими військовими будуть здійснюватися найбільш масивні обстріл по позиціях українських військовослужбовців перед тим, як піти, пише УКРАЇНСЬКИЙ ДОНБАС.

Колесніков вважає, що перед тим, як залишити територію України, військові РФ будуть докладати максимум зусиль, щоб завдати якомога більші руйнування інфраструктури в містах і селах окупованих територій, які, власне, постраждають більше за інших.

Також військовий АТО впевнений в поступовому припинення РФ своєї діяльності в Донецькій і Луганській областях, а наступний рік для неї, ймовірно, стане критичним. Колесніков упевнений, що досить скоро російські війська залишать українську територію, оскільки агресор не сподівався, що війна триватиме більше, ніж три роки. Вже після того, як російсько-терористичні війська покинуть окуповані території, вся країна отримає детальні відомості про те, скільки людей загинуло в процесі військового протистояння. Ветеран АТО переконаний, що ця інформація змусить здригнутися всю країну.+

politic.kiev.ua