Щогодини в Україні проводять 10-15 обшуків

В Україні кожну годину прокуратура проводить 10-15 обшуків за фактом корупції

Про це в ефірі “112 Україна” повідомив міністр юстиції Павло Петренко, передає сайт УКРАИНСКИЙ ДОНБАС з посиланням на ЕСПРЕСО.

“Зараз 4 тисячі кримінальних справ, які веде прокуратура, стосуються корупції. По всій країні і з різними фігурантами. Якщо йдеться про публічних осіб – треба проводити розслідування без піару і доводити справу до кінця. А коли показують процес обшуку чи чиновника, чи на якомусь підприємці, все це описують у прес-релізах, а потім правоохоронні органи не доводять справу до обвинувального вироку, то у суспільства виникає питання, що є повна безкарність”, – сказав Петренко.

За його словами, за останні три рокуи кількість обшуків у бізнесу збільшилася вдвічі.

“У 2014 році було 40 тис., у цьому році – 70 тис., у попередньому році – 100 тис. обшуків. Кожен день, поки ми тут сидимо у студії, кожну годину проходять 10-15 обшуків. При цьому, що в нас 98% вироків – обвинувальні, судді у нас фактично стають філіалами правоохоронців”, – додав Петренко.

  • Нагадаємо, співробітники Головного слідчого управління ГПУ та Департаменту захисту економіки Нацполіції проводять приблизно 50 обшуків у службових приміщеннях та домівках співробітників Укрзалізниці.
  • 16 листопада на Закарпатті у рамках спецоперації затримали екс-керівника управління Держгеокадастру у Берегівському районі.