СБУ затримала інформаторку бойовиків “ДНР”, яка працювала під прикриттям

Посібниця терористів була прихильницею ідеї “русского мира”.

28 жовтня Служба Безпеки України провела спецоперацію із затримання інформатора бойовиків. Ним виявилася жінка із позивним “Олена”, жителька села Костянтинопіль Донецької області.

Про це повідомили ТСН.ua.

Вона потрапила в поле зору контррозвідників у жовтні 2015 року, практично одразу ж після того, як була завербована представниками штабу першого армійського корпусу “ДНР” з позивними “Удав” та “Провід”. Читайте також: У зоні АТО затримали інформаторку терористичної “ДНР”

Саме їм вона регулярно повідомляла про переміщення військової техніки. Інформатор “Олена” була впевнена у своїй безкарності, вважаючи, що придорожня торгівля, якою вона займалася, є надійним прикриттям для спостереження за українськими військовими. Будучи ідейним прихильником “русского мира”, грошей за зраду України інформатор не брала.

Нагадаємо, раніше у Києві затримали бізнесмена, який фінансував бойовиків “ЛНР” та “ДНР”. На підконтрольній українській владі території він переводив електронні гроші у готівку, яку кур’єри доставляли до тимчасово окупованих територій Донбасу.