Ректорка РОІППО на Донеччині ділилася педагогічними надбаннями

1 (26)Днями з Покровську, що на Донеччині, повернулася ректорка Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, депутатка облради від фракції ВО «Батьківщина», голова постійної комісії з питань гуманітарної політики Алла Черній. Там вона відвідала Дитячий методичний центр християнської православної освіти. А виступаючи перед педагогами, які проходили курси підвищення кваліфікації з предметів духовно-морального спрямування, поділилася позитивними кейсами методичної допомоги вчителям на Рівненщині.

Повідомляє сайт ПОКРОВСЬК СЬОГОДНІ з посиланням на ПРО РІВНЕ.

-Духовно-моральні предмети у сьогоднішній школі мають дуже велике значення, оскільки суспільні кризи досить гостро відчуваються дітьми, – зазначила Алла Черній. – Їм необхідно будувати ефективну систему цінностей, яка має вирішувати проблеми сучасних викликів та загроз.

Навчання педагогів у Покровську організували Національний університет “Острозька Академія” спільно з Донецьким інститутом післядипломної педагогічної освіти та Українським християнським місіонерським товариством “Обітниця миру”.

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ НA СAЙТІ UATOPINFO-ВСІ НOВИНИ УКРAЇНИ:

 Жінкa зaстряглa у вікні, кoли викидaлa свoї фекaлії під чaс пoбaчення

Дивні сексуaльні прaктики – збoчення чи прирoдa?

Мужчинa изнaсилoвaл, a зaтем и убил свoю 3-недельную дoчь

Ревнивaя женa жестoкo нaкaзaлa любoвницу мужa, нaпихaв ей между нoг жгучий перец

Стрілянинa в Лaс-Вегaсі: Стівен Пaддoк встaнoвив кaмери у гoтелі (ВІДЕO)