Прокуратура повернула територіальній громаді Маріуполя земельну ділянку

Маріупольською місцевою прокуратурою №2 під час здійснення представницької діяльності встановлено факт порушення вимог земельного законодавства з боку суб’єкта господарювання, з яким Маріупольською міською радою у 2004 році укладено договір оренди земельної ділянки площею 0,25 га для експлуатації автостоянки, пише сайт Маріуполь Сьогодні з посиланням на Прокуратуру Донецької області.

Дія зазначеного договору припинилась ще у травні 2014 року, проте, підприємець продовжував незаконно користуватись земельною ділянкою, без дотримання установленої законом процедури для поновлення терміну дії договору.

Незважаючи на тривале порушення інтересів держави та територіальної громади м. Маріуполя як власника земельної ділянки, Маріупольська міська рада до суду із позовом про повернення земельної ділянки не звернулась.

З огляду на зазначені порушення вимог земельного законодавства та бездіяльність суб’єкта владних повноважень, місцева прокуратура звернулась до Господарського суду Донецької області із позовною заявою про повернення земельної ділянки площею 0,25 га вартістю понад 1,7 млн грн, у зв’язку із закінченням строку дії договору.

Рішенням господарського суду Донецької області позов задоволено в повному обсязі.

Джерело: Маріуполь Сьогодні