Представникам громад області розповіли про реалізацію інформаційної та внутрішньої політики

У Краматорську проведено семінар-нараду з питань реалізації внутрішньої та інформаційної політики, впровадження реформ та децентралізації у містах і районах Донецької області, яка пройшла під головуванням голови Донецької облдержадміністрації Ігоря Стокоза. Представники міст, районів та об’єднаних територіальних громад дізнались про реалізацію та проблемні питання провадження реформ, інформаційної та внутрішньої політики у області, про це повідомляє сайт Краматорськ Сьогодні.

В. о. директора департаменту інформаційної та внутрішньої політики Людмила Биченко заявила, що у Донецькій області впевнено проходить процес децентралізації та створення нових громад. Також вона підкреслила, що незважаючи на нестачу кадрів у багатьох містах, реформи продовжують впроваджуватись, і цей процес є незворотним. Окремо вона підкреслила про необхідність постійного інформування населення о змінах у громадах: будівництво і відновлення соціальних об’єктів, реформи у сфері охорони здоров’я, покращення надання соціальних послуг.

«Хочеться подякувати всім містам та районам за чітку співпрацю з департаментом, постійне покращення стандартів роботи та розвиток Донеччини. Спільними зусиллями ми зможемо і впровадити реформи, і створити потужний інформаційний простір», – зазначила Людмила Биченко.

Департамент інформаційної та внутрішньої політики облдержадміністрації

Читайте также:

Самые безжалостные дети-убийцы в истории

Назван самый сексуальный холостяк Земли

57-летняя модель удивила своими формами

Как снять головную боль за несколько минут?

18-летняя модель продала свою невинность на аукционе за 2,3 миллиона евро