Покровські правоохоронці довели, що в грі з міні-футболи вони є кращими

Сьогодні в Покровську в спортивному комплексі «Металург» відбувся дружній матч з міні-футболу між учасниками «Ліги майбутніх поліцейських» та їхніми наставниками – співробітниками Покровського відділу поліції. Видовищний та безкомпромісний поєдинок завершився перемогою правоохоронців.

Повідомляє сайт ПОКРОВСЬК СЬОГОДНІ з посиланням на Покровський відділ поліції Донецької області.

Спортивні змагання, які були присвячені 93-й річниці створення фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» в Україні завершилися. Останній матч з міні-футболу зіграли сьогодні покровські правоохоронці та лігівці. З рахунком 7:3 перемогли поліцейські, а допомогли їм в цьому спритність та командна злагодженість.

Гра була цікавою та напруженою. Правоохоронці одразу взяли ініціативу в свої руки і вже на третій хвилині у ворота суперника потрапив перший гол. Але це не зломило спортивний дух хлопців з Ліги і вони боролися за перемогу до останнього.

Всі учасники команд зізналися, що отримали задоволення від гри, а «майбутні поліцейські» набралися досвіду від поліцейських ще й у спорті. Кубки та грамоти дісталися і переможцям, і переможеним.

Нагадаємо, що минулого місяця співробітники Покровського відділу поліції виявилися переможцями міського турніру з міні-футболу «Ліга силовіків», приуроченого до Дня захисника України. Наша команда впевнено здобула перемогу у всіх іграх в груповому етапі та полу фіналі. Не виключенням став і фінальний матч. Із рахунком 3:1 правоохоронці перемогли команду прокуратури.

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ НA СAЙТI UATOPINFO-ВСI НOВИНИ УКРAЇНИ:

 Жiнкa зaстряглa у вiкнi, кoли викидaлa свoї фекaлiї пiд чaс пoбaчення

Дивнi сексуaльнi прaктики – збoчення чи прирoдa?

Мужчинa изнaсилoвaл, a зaтем и убил свoю 3-недельную дoчь

Ревнивaя женa жестoкo нaкaзaлa любoвницу мужa, нaпихaв ей между нoг жгучий перец

Стрiлянинa в Лaс-Вегaсi: Стiвен Пaддoк встaнoвив кaмери у гoтелi (ВIДЕO)