Покровські лігівці побували на екскурсії у монастирі на крейдяних горах

Минулі вихідні для покровських учасників «Ліги майбутніх поліцейських» видались насиченими та пізнавальними. Адже керівник Покровського відділу поліції Юрій Гречишкін влаштував для дітей  незабутню подорож до Свято-Успенської Святогірської Лаври.

Повідомляє сайт ПОКРОВСЬК СЬОГОДНІ.

Знайомство лігівців із заповідником «Святі гори» розпочалось із розповіді екскурсовода про історію походження монастиря, роки його існування та про сучасний архітектурний ансамбль Лаври. Далі лігівці відвідали величний Успенський собор, де поставили свічки і помолилися. Наступним місцем, куди потрапили відвідувачі, були крейдяні печери, які справили незабутнє враження на дітей. Крім того, «майбутні поліцейські» побували на вершині скелі, де знаходиться храм святого Миколая.

В автобусі, по дорозі додому, лігівці ділились своїми враженнями про подорож до монастирю на крейдяних горах.

«Завдяки організованій керівництвом Покровського відділу поліції екскурсії до Свято-Успенської Святогірської Лаври, ми дізналися багато цікавого і нового. Також  мали змогу насолоджувались енергетикою та умиротворенням святих місць. Ми чудово відпочили, а також придбали сувеніри на згадку», – ділились своїми враженнями учасники «Ліги майбутніх поліцейських».

 

Покровський відділ поліції

Донецької області

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ НA СAЙТІ UATOPINFO-ВСІ НOВИНИ УКРAЇНИ:

 Жінкa зaстряглa у вікні, кoли викидaлa свoї фекaлії під чaс пoбaчення

Дивні сексуaльні прaктики – збoчення чи прирoдa?

Мужчинa изнaсилoвaл, a зaтем и убил свoю 3-недельную дoчь

Ревнивaя женa жестoкo нaкaзaлa любoвницу мужa, нaпихaв ей между нoг жгучий перец

Стрілянинa в Лaс-Вегaсі: Стівен Пaддoк встaнoвив кaмери у гoтелі (ВІДЕO)