Новим керівником кримінальної поліції Донеччини став Артем Кисько

4 травня, під час робочого візиту в Маріуполь Голова Національної поліції України представив особовому складу нового заступника начальника-начальника кримінальної поліції Головного управління Нацполіції в Донецькій області. Ним став полковник поліції Артем Кисько, який до цього очолював управління карного розшуку поліції Донеччини.

Сергій Князєв зазначив, що Артем Кисько є досвідченим оперативником, який присвятив боротьбі зі злочинністю на Донеччині 16 років. Працював у карному розшуку Донецька. У 2014 році виїхав до Маріуполя та був призначений на посаду начальника управління карного розшуку обласного главку.

«Довго та завзято несе службу на своєму посту.  В умовах терористичної загрози організував роботу карного розшуку прифронтової області. Брав участь у бойових діях у Дебальцевому, де отримав поранення при виході з оточення», – сказав Сергій Князєв.

На рахунку  досвідченого розшуковця – десятки вдалих спецоперацій. Одна з найризикованіших – вивезення вже з окупованого Донецька понад 500 одиниць зброї, прапору Донецької області та обласного главку. Нагороджений орденом «За мужність» ІІІ-го ступеня та відзнакою МВС «Вогнепальна зброя».

Голова Нацполіції наголосив, що очікує від нового керівника ефективної роботи з протидії злочинності, зокрема, в умовах реінтеграції окупованих територій.

Нагадаємо, Сергій Князєв представив нових очільників Миколаївської та Запорізької областей.

Департамент комунікації
Національної поліції України