Найбільший в Україні паспортний сервіс розпочав свою роботу

У Києві запрацював на повну потужність найбільший в Україні центр із оформлення біометричних закордонних паспортів та ID-карток.

Як повідомляє прес-служба МВС, центр обслуговування громадян Паспортний сервіс Державного підприємства Документ, загальною площею 1400 квадратних метрів, розташований на третьому поверсі універмагу Україна, передає сайт УКРАЇНСЬКИЙ ДОНБАС з посиланням на НОВОЕ ВРЕМЯ.

Для прийому документів, фотографування та зняття біометричних даних тут використовують 28 робочих станцій. Люди отримують уже готові паспорти у 9 віконцях видачі.

Центр зможе приймати 1500 осіб на день. Він функціонує за принципом відкритого простору та гарантує відвідувачам комфорт та насправді європейський рівень сервісу. Загалом в Україні 25 центрів, які щодня обслуговують близько п’яти тисяч громадян.

Аби зменшити ажіотаж навколо оформлення біометричних закордонних паспортів, підприємство планує найближчим часом реконструювати центри обслуговування громадян в інших містах України, зокрема, у Львові та Одесі.

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ НА САЙТІ UATOPINFO-ВСІ НОВИНИ УКРАЇНИ:

Brazzers Гoтoвит Пoрнoпaрoдию Нa “Игру Престoлoв”

Девушкa испoльзoвaлa Instagram, чтoбы пoкaзaть свoю неверoятную трaнсфoрмaцию

Знaменитые женщины с пышнoй и нaтурaльнoй грудью

Зaняв пoст президентa, Эммaнуэль Мaкрoн уже пoтрaтил 10 000 дoллaрoв нa мaкияж

Геoпoлитическaя реверсия: “нoвые 80-е”

Пoчему мужчины не хoтят вcтречaтьcя c пoлными женщинaми