Напередодні великодня дорожниками відновлено під’їзні шляхи до храмів

До пасхальних свят, у рамках всеукраїнської акції «За чисте довкілля», дорожниками виконано роботи з благоустрою та санітарного очищення територій, прилеглих до автошляхів, що ведуть до духовних фортець Донеччини.

Силами облавтодору здійснено комплекс заходів із покращення експлуатаційного та санітарного стану, а також естетичного вигляду автошляху загального користування державного значення Т-05-21 Від а/д /М-03/ – під’їзд до м. Святогірська. На автодорозі, що веде до перлини Донецької області – Свято-Успенської Святогірської Лаври – шляховики ліквідували ямковість, поновили дорожню розмітку пішохідних переходів, очистили проїзну частину від наносного ґрунту тощо.

Також роботи з експлуатаційного утримання та благоустрою територій виконано на автодорогах загального користування державного значення:

  • Т-05-09 Велика Новосілка – Амвросіївка, на під’їзді до Свято-Успенського Миколо-Василівського монастиря (Волноваський район, с. Микільське);
  • Т-05-04 Красноармійськ – Артемівськ – Михайлівка, на під’їзді до Храму Різдва Пресвятої Богородиці (Покровський район, смт Новоекономічне).

Загалом, під час робіт із відновлення автодоріг до православних обителей ліквідовано близько 400 м2 ямковості, замінено 10 дорожніх знаків 5.35.1/5.35.2 «Пішохідний перехід» та поновлено дорожню розмітку 9 пішохідних переходів 1.14.1 «Позначення нерегульованого пішохідного переходу».

Як повідомлялось раніше, напередодні пасхальних свят дорожниками посилено нагляд за санітарним станом автошляхів загального користування: уздовж доріг тривають роботи з ліквідації несанкціонованих сміттєзвалищ; очищення смуг відводу від чагарникової порослі та сухих аварійних дерев; фарбування автопавільйонів і прибирання зупинок громадського транспорту тощо.

За проміжними результатами робіт із благоустрою в рамках всеукраїнської акції «За чисте довкілля», працівниками Служби автодоріг та ДП «Донецький облавтодор» приведено до належного санітарного стану та естетичного вигляду 24,4 тис. м2 території, прилеглої до автошляхів загального користування, ліквідовано чотири несанкціоновані сміттєзвалища, вивезено 19,5 м3 твердих побутових відходів, упорядковано газони і квітники на площі в 1,1 тис. м2.

 

Прес-служба САД у Донецькій області