На Донеччині затримано прокурора за вимагання хабаря

Генеральною інспекцією Генеральної прокуратури України спільно зі слідчими Служби безпеки України та оперативним підрозділом Служби безпеки України в Донецькій області викрито прокурора відділу нагляду за додержанням законів органами, які ведуть боротьбу з організованою злочинністю прокуратури Донецької області під час вимагання та отримання неправомірної вигоди.

Досудовим слідством встановлено, що прокурор прокуратури Донецької області здійснюючи нагляд за досудовим розслідуванням у кримінальному провадженні, у формі процесуального керівництва, з грудня 2017 року вимагав у підозрюваного у кримінальному провадженні грошові кошти в сумі 15 тис доларів США за зміну міри запобіжного заходу із тримання під вартою на інший.

08.05.2018 слідчими Служби безпеки України спільно зі співробітниками Служби безпеки України в Донецькій області та за процесуального керівництва прокурорів Генеральної інспекції Генеральної прокуратури України задокументовано факт отримання частини неправомірної вигоди прокурором прокуратури Донецької області в сумі 120 тис грн.

На даний час прокурор прокуратури Донецької області затриманий в порядку ст. 208 КПК України, за вчинення злочину передбаченого ч.3 ст. 368 КК України.

Наразі тривають першочергові слідчі та процесуальні дії.

Відділ зв’язків із громадськістю та ЗМІ
Генеральної прокуратури України