На Донеччині поліцейські допомагають родинам Миронівського

В епіцентр події потрапив будинок, де мешкає сім’я з двома дітьми. В інших пошкоджених приватних домоволодіннях на околиці прифронтового селища живуть пенсіонери. Бахмутські поліцейські привезли постраждалим родинам плівку, аби затягти розбиті вікна.

 

Сьогодні вночі внаслідок ворожого обстрілу були пошкоджені будинки по вул. Енергетиків у смт Миронівський. Поліцейські разом з в.о. голови селищної ради обійшли постраждалий район.

Без вікон та з побитим дахом залишився будинок, де живе подружжя з дітьми. Старша дівчинка навчається в 11 класі, а молодша дитина – дошкільного віку. В решті пошкоджених домівок мешкають люди похилого віку. Всім постраждалим була потрібна допомога, бо самотужки жоден з них не мав можливості полагодити оселі.

Нагадаємо, в прифрнтовому селищі, яке розташовано за 10 км від окупованого Дебальцевого, проживають 8 тисяч жителів. Наприкінці березня тут запрацювала поліцейська станція, яка дозволила збільшити присутність поліції та покращити реагування на звернення громадян.