На Донеччині перевірили будівництво очисних споруд

25 квітня заступник директора департаменту екології та природних ресурсів Олександр Лихач в ході робочої поїздки проінспектував стан реалізації природоохоронних заходів «Реконструкція міських очисних споруд каналізації м. Костянтинівка» та «Будівництво очисних споруд господарсько-побутових стоків з будівництвом підвідних мереж каналізації в смт Очеретине Ясинуватського району Донецької області».

Будівництво нових та відновлення існуючих очисних споруд сприяє кращій очистці стічних вод та підвищенню ефективності, надійності роботи каналізаційних очисних споруд населених пунктів та, безперечно,  зменшує негативний вплив на навколишнє середовище.

У 2017 році до переліку затверджених керівником Донецької облдержадміністрації Павлом Жебрівським заходів, для виконання яких залучаються кошти обласного фонду охорони навколишнього природного середовища, увійшли проекти з реконструкції очисних споруд у мм. Сіверську, Часів-Ярі, Вугледарі, Лимані, Словянську, Торецьку, Мирнограді, Костянтинівці та у Добропільському, Ясинуватському, Олександрівському районах.

Роботи на міських очисних у Костянтинівці розпочато минулого року. На їх виконання у поточному році у обласному фонді охорони навколишнього природного середовища передбачено 17,5 тис. грн.

Будівництво очисних споруд в смт. Очеретине, на яке виділяється 39,1 тис. грн., тільки розпочато.