Місцеві жителі ненавидять російських “захисників” Донбасу

Російські “заробітчани”, які їдуть на Донбас убивати українців, все частіше говорять про погіршення ставлення до них з боку місцевих.

Російські “заробітчани”, які їдуть на Донбас убивати українців, а також волонтери, котрі збирають гроші на підтримку “ополчення”, все частіше говорять про погіршення ставлення до них з боку місцевих людей та бойовиків.

Зокрема, деякі далеко не приємні для “захисників Новоросії” факти озвучив прокремлівський пропагандист і посібник окупантів з Москви Михайло Полинков, передає сайт ВУГЛЕДАР СЬОГОДНІ з посиланням на “Інформатор”.

Він розповів, що мова йде не тільки про фізичне знищення найманців, починаючи з початку бойових дій. Для прикладу пропагандист навів історію про те, як з 47 осіб з формування, яким він займався, після боїв за Донецький аеропорт загинули 34.

“Всі ви пам’ятаєте цю показову страту. Гора закривавлених тіл наших хлопців під прицілами фотокамер десятків журналістів. Після “Мінська” почався моральний тиск на наших хлопців: “Ви свою справу зробили. Дякую вам, але ваша думка тут ніякої ролі не грає”, – поскаржився Полинков.

За його словами, з росіянами особливо не церемоняться. У якості свідків він закликав колишніх членів банди “Сомалі” під керівництвом убитого недавно бойойвика Гіві. Мовляв, вони можуть підтвердити, як улюбленець навколопатріотичної диванної гвардії Михайло Толстих ставився до російських добровольців. І воно, це ставлення, було зовсім не дружнім.

Полинков також поділився тим, що командир батальйону військової частини 80805 5-ї механізованої бригади “Оплот” 1-го армійського корпусу ЗС РФ на Донбасі використовує практику прикопування тіл росіян там, де їх знайшли, не особливо заморочуючись питанням відправки тіл додому.

Він також підкреслив, що командування корпусу аж до штабів батальйонів здійснюють кадрові офіцери-росіяни.