Мешканця Покровська натрапив на небезпечну знахідку

37-річний чоловік, який вчора в вечорі прогулювався із своєю собакою та натрапив на небезпечну знахідку, не забрав арсенал із собою, а одразу повідомив про неї в поліцію. 3 гранати РГД-5, протипіхотна міна, 2 постріли від РПГ та більше 150 автоматичних набоїв могли потрапити до рук злочинців, або вибухнути від необачного поводження. Правоохоронці розшукують власника міні-схрону.

Повыдомляэ сайт ПОКРОВСЬК СЬОГОДНІ.

До чергової частини Покровського відділу поліції зателефонував мешканець м.Покровськ і повідомив про те, що ним в місцевій лісосмузі був знайдений пакет із боєприпасами.

На місце негайно була відправлена слідчо-оперативна група. Так, під час огляду правоохоронцями було встановлено, що в пакеті знаходиться міні-схрон, а саме – 3 гранати РГД-5, протипіхотна міна, 2 постріли від РПГ та більше 150 автоматичних набоїв.

За даним фактом відкрите кримінальне провадження за ст.263 «Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами».

– Вчинок мешканця Покровська повинен стати прикладом для всіх. Ми живемо на території, неподалік від якої проходять бойові дії і «небезпечні знахідки» вже не є дивиною. Але не кожен з тих, хто на них натрапляє, повідомляє про це на «102». Деякі «сміливці» залишають в себе знайдену зброю та боєприпаси, чим піддають небезпеці не тільки своє життя, а й життя оточуючих. Хочу ще раз нагадати про те, що людина, яка добровільно здасть зброю в поліцію, буде позбавлена від кримінальної відповідальності, – начальник Покровського відділу поліції ГУНП Донецької області Юрій Гречишкін.

 

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ НA СAЙТІ UATOPINFO-ВСІ НOВИНИ УКРAЇНИ:

 Жінкa зaстряглa у вікні, кoли викидaлa свoї фекaлії під чaс пoбaчення

Дивні сексуaльні прaктики – збoчення чи прирoдa?

Мужчинa изнaсилoвaл, a зaтем и убил свoю 3-недельную дoчь

Ревнивaя женa жестoкo нaкaзaлa любoвницу мужa, нaпихaв ей между нoг жгучий перец

Стрілянинa в Лaс-Вегaсі: Стівен Пaддoк встaнoвив кaмери у гoтелі (ВІДЕO)