Лідер “ДНР” розікрав гроші на “республіку”

У “ДНР” намагаються приховати провал широко розрекламованої кампанії з “відбудови Донеччини” та розкрадання російських грошей на цей проект.+

Про це пише кординатор групи “Інформаційний спротив” Дмитро Тимчук.

Повідомляється, що на даний момент, згідно із заявами ватажків “ДНР”, в окупованих районах Донецької області у рамках програми “Другий етап відновлення” з відновлення об’єктів інфраструктури, “пошкоджених українськими військами в ході конфлікту”, завершено відновлення 829 багатоповерхових будинків, тоді як заплановано було 1 189, та 420 об’єктів соціальної сфери із запланованих 436.

“Однак, за даними місцевих “адміністрацій” у відповідних доповідях, в реальності відновлено лише відповідно 283 і 120 об’єктів. У зв’язку з чим на початку листопада “міністр будівництва і жкг ДНР” Сергій Наумец звернувся до заступника міністра економічного розвитку РФ С.Назарову з проханням про виділення додаткових коштів”, – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що на у російському відомстві на це відповіли, що для реалізації даної програми генпідрядник бойовиків в особі ТОВ “Трест Донбасстрой” отримав достатні кошти і будматеріали з Росії.

Також зазначається, що у перших числах листопада з Росії на територію “ДНР” все ж таки прислали 43 вантажних автомобілі з будівельними матеріалами для реконструкції та ремонту об’єктів, пошкоджених в результаті бойових дій. Всі матеріали знову таки передали ТОВ “Трест Донбасстрой”, який знаходиться в окупованому Донецьку і головує там чоловік із прізвищем Говоруха.

businessua.com