Донецька область: рятувальники надавали допомогу населенню

31 січня о 13:30 до рятувальників 30 державної пожежно-рятувальної частини 12 державного пожежно-рятувального загону Головного управління ДСНС України у Донецькій області надійшло повідомлення, що потрібна допомога по відчиненню дверей квартири, що розташована за адресою: м. Краматорськ, вул. Надії Курченко, буд. 15. Рятувальники за допомогою висувної драбини, через вікно кухні на 2-му поверсі 5-ти поверхового будинку потрапили до квартири та відкрили вхідні двері зсередини, надавши доступ жінці постраждалого, який не мав змоги самостійно відчинити вхідні двері.

Того ж дня, о 17:50 до рятувальників 16 державного пожежно-рятувального загону Головного управління ДСНС України у Донецькій області надійшло повідомлення про те, що у м. Костянтинівка у квартирі зачинилася малолітня дитина, а на кухні включена газова плита, потрібна допомога по відчиненню дверей.

Ртувальники за допомогою викрутки та молотка відчинили вхідні двері квартири на 5-му поверсі 5-ти поверхового будинку, та надали доступ у квартиру батькам.

Від Головного управління ДСНС України у Донецькій області загалом залучалось 3 одиниці техніки, 12 чоловік особового складу.