Донеччина прийме змагання спартакіади серед інвалідів праці «Сила духу»

20 квітня в Бахмуті на базі стадіону «Металург» відбудуться відбіркові регіональні змагання V Всеукраїнської спартакіади серед інвалідів праці «Сила духу», про це повідомляє сайт БАХМУТ СЬОГОДНІ.
Вперше ця спартакіада була організована Фондом соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України в 2013 році. Проведення заходу відбувається спільно з управлінням з питань фізичної культури та спорту Донецької облдержадміністрації і Донецьким регіональним центром з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт».
Метою цього заходу є підтримка осіб, потерпілих внаслідок нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань, у тому числі інвалідів внаслідок трудового каліцтва, реабілітація їх засобами фізичної культури і спорту для подальшої адаптації в суспільстві.
Змагання проводяться серед чоловіків і жінок різного віку з 6 видів спорту: армспорт, бомбаскет (кидання м’яча в баскетбольне кільце), гирьовий спорт, дартс, настільний теніс, шахи. На відбірковому етапі в кожному виді спартакіади виявляються кращі, з яких формується збірна команда регіону для участі у фінальних змаганнях Всеукраїнської спартакіади серед інвалідів праці «Сила духу».
Відзначимо, що представники Донецької області, незважаючи ні на що, виїжджали на фінальні етапи Всеукраїнської спартакіади кожного року – з 2013-го по 2016-й. Регіональні змагання спартакіади проводитимуться в Бахмуті на стадіоні «Металург» уже третій рік поспіль. Урочисте відкриття – о 10:00.
Фінальні змагання V Всеукраїнської спартакіади «Сила духу» відбудуться у червні поточного року в Одесі.

Управління з питань фізичної культури та спорту
Донецької облдержадміністрації