ДНР завдано великої шкоди

Головне управління розвідки Міноборони України підтверджує за вчора втрати тільки 11-го полку ДНР (воює у Авдіївки) – 10 убитих і 25 поранених бойовиків. Щоб звільнити місце для поранених, з лікарні в Калинове достроково виписують попередніх пацієнтів.

Цікава позиція “російських” з цього приводу. Пропагандистські паблік, ЗМІ та окремі агітатори тиражують бравурну інформацію про взяття Авдіївки і колосальні втрати ВСУ. Тоді як окремі реальні терористи далеко не такі оптимістичні (дивись скріни):

«Убитий легендарний комбат« Сходу », вся лікарня Калініна переповнена пораненими і трупами, під Авдіївка злиті 2 опорника».

І навіть Олександр Ходаковський визнає: «У тих, хто пише Басуріну тексти, завдання проста – більше вбити чужих, менше своїх. Одна біда: потім всіх, хто не увійшов до статистику, заднім числом звільняють, як побутових ».

Нагадаємо також, що після того, як з’явилася інформація про втрату до 40% особового складу в НВФ “Сомалі”, загибелі заступника Гіві “Консула” і пораненні його помічника, в соцмережах сепаратистів з’явилася маса повідомлень і про поранення самого Гіві.

Джерело: rpl