Бойовики поквапилися засумніватися у Великодньому перемир’ї

У Мінську завершився новий раунд переговорів щодо врегулювання ситуації на Донбасі. Сторони домовилися спробувати встановити перемир’я до великодніх свят, про це повідомляє сайт Авдіївка Сьогодні з посиланням на “Знай.ua“.

Нові Мінські домовленості дають привід сподіватися, що кінцева мета буде досягнута — конфлікт врегулюють.

Про це заявив спецпредставник ОБСЄ Мартін Сайдик, коментуючи підсумки переговорів.

Режим припинення вогню повинен вступити в силу з 1 квітня.

За словами повноважного представника РФ в групі Бориса Гризлова, розведення сил у Станиці Луганській, де “відвід вже кілька разів зривався”, заплановане на 6 квітня. На даний момент сили розвели лише у Петровського і Золотого на Донбасі.

Він також зазначив, що для відводу сил у Станиці Луганській Україна поставила умову – повне дотримання режиму припинення вогню в цьому районі протягом семи днів до того.

Як уточнив Сайдик, якщо відведення у Станиці Луганській відбудеться, в регіоні з’являться нові безпечні території біля ключових об’єктів інфраструктури.

При цьому зазначимо, що так звана влада “ДНР” сумнівається, що Київ виконає нові Мінські домовленості. З такими заявами виступили виконуючий обов’язки голови адміністрації Горлівки Іван Приходько та виконуючий обов’язки голови адміністрації Ясинуватої Олег Моргун.