Блеф Путіна: політик викрила наміри Кремля щодо Донбасу

Український Донбас потрібен главі Кремля Володимиру Путіну лише у якості майданчика для шантажу країн Заходу – довго утримувати його він не буде.

Таку точку зору висловила російський опозиційний політик Ольга Курносова, зазначивши, що Путін займається блефом на окупованих територіях, що є характерним для глави Кремля.

На думку Курносової, існує, щонайменше три причини, через які російський президент не затримається на Донбасі надовго.

«Я вважаю, що Кремлю Донбас зовсім не потрібен. Це неможливо з цілого ряду причин. По-перше, керівництву РФ не потрібно посилення санкцій, а це неминуче. По-друге, брати на повне фінансування розорені ними ж самими території – в Кремлі зовсім не хочуть. По-третє, у них немає ніякого бажання легалізувати кримінальну “влада”, яка знаходиться на Донбасі”, — повідомила опозиціонерка у коментарі виданню «Обозреватель», передає сайт АВДІЇВКА СЬОГОДНІ.

Також Курносова зазначила, що в Кремлі не очікували, що події на Донбасі об’єднають українців, а, навпаки, розраховували, що в країні відбудеться революція.

У свою чергу координатор «Інформаційного спротиву» Дмитро Тимчук переконаний, що проект «Новоросія» повністю провалений, тому Кремль і взявся за повернення «легітимного».

«Немає навіть найменших сумнівів, що всі дії Януковича, які просочуються в публічну площину ретельно сплановані Кремлем. І оскільки Янукович вже відпрацьований матеріал і у самого Путіна мало надій на те, що його можна представляти як легітимного президента, то його використовують для різних вкидань”, — прокоментував Тимчук чергову появу екс-президента-втікача.

Як відомо, політолог Богдан Яременко висловив думку про те, що вустами Януковича говорить Кремля і найближчим часом президента-втікача спробують повернути на Донбас.